Oblečení s gastronomickým vyšíváním

Vizuální identifikace restaurace není pouze o logu umístěném na jídelním lístku nebo na štítu před vchodem. Je to také sjednocení oděvů zaměstnanců s cílem identifikovat je s místem. Stejně jako v každém odvětví je důležité, aby se jak zákazníci, tak zaměstnanci ztotožnili s naší značkou. Proto vyhovujeme očekáváním našich klientů a nabízíme jim možnost vyšívat loga na našem gastronomickém oděvu.

Provádíme speciální vizualizace

Pokud si někdo z vás není jistý, zda logo restaurace bude vypadat dobře na vybraném oblečení - nabízíme vizualizace přesně provedené na vybraném modelu oděvu. Přehled efektu vám umožní rozhodnout, zda by měl být vyšívání větší nebo menší. Navíc nabízíme profesionální poradenství našeho grafika, který vybere a upřesní návrh a poradí, jak nejlépe zviditelnit logo.

Individuální přístup ke každému projektu

Každá firma nebo restaurace na trhu je jedinečná - liší se nejen nabízenou kuchyní, ale také vizuální stránkou. Proto k každé objednávce oděvu s logem přistupujeme jinak. Každá objednávka je individuálně ceněna, aby se klient cítil plně vyslyšen a pochopen. Vyšívání na gastronomickém oblečení je důležitou součástí identifikace restaurace, proto k tomu přistupujeme s mimořádným profesionalismem. Pro vyšívání využíváme speciální stroje vybavené moderními technologiemi, které přesně reprodukují i ty nejsložitější loga.

Máte další otázky? Kontaktujte nás na adrese info@gqs.cz

Příklady realizací:

bluza_granatowa2.jpg

Nákupní košík

Back to shop

Cart is empty.

 

You can try some popular tags here:

Account

Account

Nemáte účet?
Vytvořit účet
4