Výrobní proces

Již více než 8 let vyrábíme gastro oděvy v našich šicích dílnách pod značkou GQS. Mezi produkty naší značky patří: kuchařské rondony, kuchařské kalhoty, kuchařské čepice, zástěry, číšnické zástěry a oděvy pro pekaře.

Každý výrobek byl navržen s ohledem na využití v gastronomii. Splnili jsme všechna očekávání našich odběratelů:

Majitelé/manažeři - vysoká odolnost, životnost, velmi atraktivní cena, profesionální vzhled.

Kuchaři / Číšníci / Pomoc v kuchyni - uživatelský komfort, bezpečnost, adekvátní větrání.

Materiál používaný k výrobě

Při výrobě gastronomických oděvů používáme specializovaný materiál z polského velkoobchodu, který perfektně odpovídá požadavkům gastronomie. Materiál se vyznačuje vysokou odolností. To znamená, že výrobky lze prát při vyšších teplotách a za použití chemikálií. Dlouhá životnost se týká jak samotné struktury materiálu, tak i barvy, která dlouho udržuje svou svěžest. Správná směs zaručuje také uživatelský komfort a vhodnou ventilaci vzduchu při práci ve vyšších teplotách. Materiál je k dispozici v mnoha barevných variantách, díky čemuž můžeme přizpůsobit výrobky Vašemu gastronomickému zařízení. Naši zákazníci si velmi chválí provedení a trvanlivost výrobků, které používají po dlouhá léta.

Tkanina splňuje normy:

GQS - gastronomické oděvy

Pokud hledáš produkty nejvyšší kvality, které byly vytvořeny s ohledem na gastronomii, značka GQS odpovídá na Tvé potřeby. Produkty jsou komplexně realizovány v Polsku, kde pečujeme o celý výrobní proces, materiál byl již po dobu 8 let testován ve stovkách restauracích, klienti udělují pozitivní recenze a firma získává bohaté zkušenosti. Vyberte si GQS a vsaďte si tak na vysokou kvalitu za velmi atraktivní cenu.

Produkty GQS vs. levné dovážené produkty

Na trhu jistě najdeš levnější ekvivalenty gastronomických produktů. Za výrobním procesem se skrývá mnoho prvků, které ovlivňují konečnou cenu produktu. Nejdůležitější z nich je materiál a jeho kvalita. Nejde ani tak o samotné složení nebo gramáž, která může být podobná, ale o kvalitu materiálu. Zvaž, zda chceš investovat o 20 - 30 % méně, zvolit tak levnější produkty a po půl roce provádět stejný nákup znovu kvůli seprané barvě nebo opotřebenému materiálu. Výběrem našich produktů je budeš mít na celé roky, poskytnou Tvým zaměstnancům nejen větší bezpečnost, ale i komfort práce. Vzhledem k jejich trvanlivosti budou konečné náklady pro společnost nižší, jelikož z produktů budeš těžit mnohem déle. Proto doporučujeme, abyste si vybrali polské, vysoce kvalitní produkty značky GQS.

Nákupní košík

Back to shop

Cart is empty.

 

You can try some popular tags here:

Account

Account

Nemáte účet?
Vytvořit účet
4